×

Geceler uzadıkça ve havalar soğudukça, dikkatinizi içeri çevirmek ve evlerinizi ve restoranlarınızı mümkün olduğunca konforlu hale getirmek istemeniz doğaldır. " Kış Bahçeleri " bu noktada devreye giriyor. Evinizi çatı sistemi ile bahçeye çevirmek mümkündür. 


 


Kış Bahçeleri Nedir ve Genel Özellikleri Nelerdir?


  • Kış bahçesinin, iç mekanı temiz hava ile genişleten bir yaşam alanı için başka bir terim olduğunu söyleyebiliriz.
  • Yeni inşa edilen daireler arasında çok popülerdirler ve bazen gökyüzü bahçeleri veya çatı bahçeleri olarak adlandırılırlar.
  • Kış bahçeleri dış mekanı içeriye ve dışarıya getirebilir.


Bazen insanlar kış bahçelerini sera olarak da düşünebilmektedir. Bahçecilikle ilgileniyorsanız, sera olarak kullanabileceğiniz kış bahçelerini de tercih edebilirsiniz. "Kış bahçeleri" ses yalıtımı sağlar. Estetik tasarımları ile hem gözlerinizi doldurur hem de kendinizi her zaman evinizde hissetmenizi sağlar. Yüksek düzeyde ısı yalıtımına sahiptir.


Günümüzde oldukça yoğun bir talep artışına sahip olan kış bahçesi yeni trend haline geliyor. Eskinin sade balkonları artık süslü yerlere dönüşüyor. Dışarıdaki soğuğa içeri girmesine izin vermeyerek, içeride dışarıda olma hissini getirerek kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Kış bahçelerini evin çatılarına inşa etmek isteyenler de olabilir. Manzara açısından hayatınıza güzellik katar ve aynı zamanda gökyüzü ile aranızdaki perdeyi kaldırmanızı sağlar.


  • Sizin için en iyi olanı fikir olarak öğrenmek ve konuşarak sonuca varmak için lütfen bizimle iletişime geçin.